REZERVUOKITE VIETĄ TEPALŲ KEITIMUI

Tepalų keitimas nuo 8 Eur.

REZERVUOTI
DARBO LAIKAS

  • Pirmadienis:8:00 – 18:00
  • Antradienis:8:00 – 18:00
  • Trečiadienis:8:00 – 18:00
  • Ketvirtadienis:8:00 – 18:00
  • Penktadienis:8:00 – 18:00
  • Šeštadienis:9:00 – 15:00
  • Sekmadienis:Teirautis

Tepalų keitimas Klaipėdoje

Tepalų keitimas – tepalų ar tepalų filtro keitimas tai vienas iš reguliarių automobilio eksploatacijai būtinų veiksmų.

Autobolidas automobilių servise tepalų keitimas atliekamas profesionaliai bei už prieinamą kainą. Alyvos filtro kaina dažniausiai siekia apie 4-6 eurus. Automobilio variklyje dažniausiai telpa nuo 2 iki 6 litrų alyvos.

Kada reikia keisti variklio tepalus?

tepalu-keitimas-klaipeda

Variklio tepalai yra keičiami reguliariai, priklausomai nuo to, kokiame klimate, kokiomis sąlygomis (normalios ar sudėtingos) yra eksploatuojamas automobilis bei kurios markės, klasės ir kokybės yra pilami variklio tepalai.

Tepalus keisti reikia automobilio gamintojo nurodytu intervalu, dažniausiai keisti reikia kas 10 000 tūkstančių kilometrų, arba jeigu važinėjate nedaug – bent kartą per metus. Sintetinius variklio tepalus keisti reikia kas 15 000 – 30000 tūkstančių kilometrų.

Deja, ne visi vairuotojai į tai kreipia dėmesį, o pirkdami naudotus automobilius paprasčiausiai nežino, kada alyva buvo keista paskutinį kartą.

Keičiant tepalus turi būti pakeistas ir alyvos filtras. Tepalų lygį variklyje rekomenduojama tikrinti dažniau, ypač prieš ilgesnes keliones, o pastebėjus, jog jis yra minimalus, įpilti alyvos papildomai.

Keičiant tepalus svarbu pasižymėti kilometražą, kad žinotumėte, kada ir vėl ateis laikas juos keisti. Nesvarbu, ar turite benzininį, ar dyzelinį automobilį, tepalų keitimo intervalas nuo to nesikeičia. Tačiau svarbu nelaukti, kol automobilis pradės rodyti ženklus dėl seniai nekeistos arba nekokybiškos alyvos. Vienas pirmųjų požymių – variklio kompensatorių kalimas. Netinkama variklio alyva lemia prastą variklio sutepimą esant ekstremaliomis sąlygomis, todėl variklis dyla greičiau. Variklis yra tarsi automobilio širdis, tad juo rūpinkitės atsakingai ir tepalus visada keiskite laiku.

Tepalų keitimo kaina

Tepalų keitimas variklyje Nuo 8
Tepalų keitimas mechaninėje pavarų dėžeje Nuo 8
Tepalų keitimas reduktoriuje Nuo 8

REZERVUOKITE VIETĄ TEPALŲ KEITIMUI

Tepalų keitimas nuo 8 Eur.

REZERVUOTI

Automobilio variklio priežiūros svarba

Tepalų keitimas yra atliekamas vykdant reguliarų automobilio aptarnavimą pagal automobilio gamintojo nustatytą dažnį. Variklio alyvos kokybė yra itin svarbi automobilio variklio darbui ir ilgaamžiškumui, todėl ir variklio priežiūros reikalavimų laikytis yra svarbu. Pavėluotai keičiama variklio alyva bei filtras gali iššaukti įvairius automobilio gedimus, o remontas dažniausiai būna nepigus.

Pakeista alyva, atitinkanti variklio tipą, yra tinkamos konsistencijos, todėl efektyviai sutepa reikalingus variklio komponentus. Bėgant laikui, variklio alyva tirštėja, filtras užsikemša, o į variklio sistemą patenkantys nešvarumai kenkia variklio darbui ir ženkliai mažina jo ilgaamžiškumą. Dėl šios priežasties yra geriau, kuomet alyvos keitimas yra atliekamas anksčiau, o ne pavėluotai. Kartais vairuotojai nei neįtaria, jog vienokį ar kitokį automobilio gedimą iššaukė būtent pavėluotas tepalų keitimas, taigi apsilankydami autoservise nepamirškite pasiteirauti, ar dar neatėjo laikas atlikti ir jūsų automobilio aptarnavimą.

Tepalų keitimas – standartinė automobilio priežiūros dalis

Pasenusi variklio alyva dažnai yra gerokai tirštesnė, nei turėtų būti, todėl greičiau apsineša vidinės variklio dalys, jose kaupiasi nešvarumai, todėl esant šaltam orui automobilis sunkiau užsikuria, išauga kuro sąnaudos. Automobilio variklis turi sklandžiai dirbti įvairiomis sąlygomis – vasarą atlaikyti ilgas keliones, o žiemą šalčius, tad variklio alyva nuolatos turi būti tinkamo klampumo bei konsistencijos.

Tepalų keitimas yra standartinis procesas, kuris neužima daug laiko bei nėra brangus. Mūsų autoservise Klaipėdoje, tepalų keitimo kaina prasideda nuo 8 eurų. Taip pat keičiame tepalus ir pavarų dėžėje, reduktoriuje bei atliekame tepalų, kuro ir oro filtrų keitimo darbus. Jei planuojate atlikti savo automobilio aptarnavimą, skambinkite mūsų meistrams ir rezervuokite laiką. Techninei automobilio apžiūrai ir tepalų keitimui laiką taip pat galite rezervuoti internetu.

REZERVUOKITE VIETĄ TEPALŲ KEITIMUI

Tepalų keitimas nuo 8 Eur.

REZERVUOTI
© Visos teisės saugomos 2017