REZERVUOKITĖS APŽIŪRAI

Apžiūrai ar remonto darbams galite rezervuotis internetu.

REZERVUOTI
DARBO LAIKAS

  • Pirmadienis:8:00 – 18:00
  • Antradienis:8:00 – 18:00
  • Trečiadienis:8:00 – 18:00
  • Ketvirtadienis:8:00 – 18:00
  • Penktadienis:8:00 – 18:00
  • Šeštadienis:9:00 – 15:00
  • Sekmadienis:Teirautis

Aušinimo sistemos remontas, diagnostika Klaipėdoje

Automobilio variklio darbinė temperatūra – svarbi sklandaus variklio darbo sąlyga. Tam, jog variklio temperatūra išliktų stabili įvairiomis sąlygomis, variklis turi būti tinkamai aušinamas. Per didelė variklio bei jo sienelių temperatūra gali iššaukti savaiminį kuro mišinio užsidegimą, todėl patikimai veikianti aušinimo sistema padeda pašalinti bet kokį variklio šilumos perteklių. Esant per didelei variklio temperatūrai automobilio eksploatavimas tampa labai rizikingas, o variklis gali sugesti. Būtent todėl specialistai pataria kuo skubiau apsilankyti autoservise, jei pastebėjote bet kokius aušinimo sistemos veikimo sutrikimus.

Jei jūsų automobilį ištiko aušinimo sistemos gedimas, kreipkitės į mūsų autoservisą, kur jums bus suteiktas profesionalus aušinimo sistemos remontas. Atlikę diagnostiką tiksliai nustatysime gedimo priežastį ir patikimai pašalinsime problemą. Mūsų patyrę specialistai pasiūlys kokybišką remontą ir patars kaip išvengti panašių problemų ateityje.

REZERVUOKITĖS APŽIŪRAI

Apžiūrai ar remonto darbams galite rezervuotis internetu.

REZERVUOTI

Svarbi remonto sąlyga - aušinimo sistemos diagnostika

auto kondicionierius

Aušinimo sistemos diagnostika yra būtina kiekvieno gedimo atveju. Patikimai atlikta diagnostika leidžia suprasti gedimo esmę ir pritaikyti reikalingą remontą taupant laiką ir sąnaudas. Diagnostika leidžia nustatyti bei suprasti, kokias aušinimo sistemos dalis reikia keisti: aušinimo siurblį, termostatą, aušinimo sistemos žarną, aušinimo skystį, vandens pompą, radiatorių, ar yra reikalingas kitokio pobūdžio remontas. Su aušinimo sistemomis dirbantys specialistai ne tik greitai atpažins aušinimo sistemos gedimus, bet ir pritaikys patikimus remonto sprendimus, kurie užtikrins ilgalaikį tolimesnį šios sistemos veikimą.

Atvykite į mūsų specializuotą autoservisą, kur jūsų automobiliui bus atlikta nuodugni diagnostika, padėsianti iš karto surasti problemą ir pritaikyti pamatuotą aušinimo sistemos remontą. Pasitelkdami savo meistrų patirtį bei turėdami modernią įrangą atliekame kokybišką įvairių transporto priemonių aušinimo sistemos remontą.

Aušinimo sistemos remontas – kada reikia susirūpinti?

Vienas pagrindinių aušinimo sistemos gedimo požymių – kaistantis variklis. Jei pastebėjote, jog kelionės metu automobilio variklio darbinė temperatūra viršija 90 °C ribą, nedelsiant skambinkite meistrams, kur jums bus atlikta aušinimo sistemos patikra ir remontas. Kol apsilankysite autoservise, patikrinkite aušinimo skysčio lygį esant šaltam varikliui ir venkite važiuoti perkaitusiu varikliu, kadangi to pasekmės gali kainuoti daug brangiau nei tik įprastas aušinimo sistemos remontas.

Kas nutinka kaistant varikliui? Sumažėjus variklio aušinimo efektyvumui, stūmoklių temperatūra kyla panaikindama tarpą tarp cilindro sienelių ir stūmoklių. Tarp šių dalių atsiradus trinčiai dar labiau didėja temperatūra, todėl variklio alyva greitai praranda savo savybes ir sutrinka variklio sutepimas. Tepimo plėvelei pradėjus trūkinėti, atsiranda pusiau sausa trintis ir toje vietoje stūmoklis pradeda lydytis. Susilydžiusio metalo dalys prilimpa prie cilindro sienelių ir sudaro papildomus nelygumus cilindro viduje. Visa tai lemia visišką variklio sugadinimą, todėl variklio perkaitimas yra ypač pavojingas. Kreipkitės į mūsų aušinimo sistemos specialistus ir apsisaugokite nuo liūdnų variklio perkaitimo pasekmių!

REZERVUOKITĖS APŽIŪRAI

Apžiūrai ar remonto darbams galite rezervuotis internetu.

REZERVUOTI
© Visos teisės saugomos 2017